ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار.

ایجاد یک حساب کاربری

پر کردن فیلدهایی که با ستاره (*) نشانه گذاری شده ضروری است.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *
  • شرکت صنایع نانو سیلیس ایساتیس کار خود را از سال1391 به منظور تولید سیلیس آمرف سنتزی (SAS)آغاز نموده است.
  • محصولات صنایع نانو سیلیس ایساتیس را فقط با این آرم و نشان بشناسید

خوراک دام و طیور

خوراک دام و طیور
شرکت صنایع نانو سیلیس ایساتیس مخترع سیلیکای میکرو و نانوی کروی (micropearl silica) محدوده ذرات سیلیس رسوبی این شرکت حول محور ذرات استاندارد ساخته شده است. و تکنولوژی سیلیس کروی در صنعت تغذیه حیوانات استفاده می شود.
اختراع این شرکت یعنی همان فرم کروی نانو ذرات سیلیس یک تجمع کروی منحصر بفرد است که فرصت و شرایط تازه ای را برای بازار افزودنی های مواد غذایی فراهم میکند. بر پایه توزیع جهانی ، محصولات ما بدون گرد و غبار و برای پیش آمیختن مواد با قابلیت روانسازی  بالاست. محدوده محصولات ما با قوانین تغذیه بین المللی سازگار می باشد.
•    نانو سیلیکا : یک جز سالم
نانو سیلیکا ها، سیلیس آمورف رسوبی اند که طی فرایند های سنتزی معدنی بدست می آیند. این محصول از نظر تولید، حمل و کنترل یک محصول ایمن و مطمئن است.
•    کیفیت بالا، فضاهای تولید منسجم
تمامی ماشین آلات تولیدی سیلیس آمورف رسوبی گواهی ایزو 9001 دارند.
بعلاوه ، تمامی سایت های اروپایی دارای گواهی ایزو 14001 می باشند.
•    محدوده محصول ما: تکنولوژی میکروپیرل و استاندارد برای محدوده وسیعی از کاربردها مورد درخواست قرار میگیرد. با  پذیرش توزیع اندازه ذرات ، سیلیکا می تواند جهت بهینه نمودن قابلیت روانسازی این مواد که برای سلامتی حیوانات ضروری اند مورد استفاده قرار گیرد.
طبق قابلیت روان بودن آن، با ظرفیت جذب جفت شده، سیلیکای ما نه تنها ذخیره را آسانتر می کند ، بلکه انتقال به ظرف     میکسر را یرای تسهیل پیش آمیختن مواد غذایی نیز تسهیل می کند.
•    ویتامین E  : سیلیس رسوبی ما بطور قابل توجهی برای مواجه شدن با چالش های نشان داده شده در ماهیت ویسکوز ویتامین E مناسب است ، که برای درست کردن ، انتقال و فرو بردن توسط چهارپایان دشوار است.

ظرفیت جذب مناسب محصول ما و بطور قابل توجه ذرات ریز آن امکان بدست آوردن پودرهای آزاد روان را می دهد. این ذرات برای دوا دادن آسان هستند و بطور کامل یکدست اند بنابراین از درصد ویتامین درست مطمئن هستید.
•    اسیدها برای تغذیه حیوانات : محصولات ما بصورت پودری یا ساچمه ای بطور کامل با مواد غذایی حیوانات سازگار است. اسید ها برای بهبود هضم و حفاظت در برابر بیماری های مسری مورد استفاده قرار می گیرد.
گرید ساچمه ای خصوصأ جهت بهبود میزان دوا رسانی اسیدهایی چون پروپانوئیک ، فرمیک ، استیک ، لاکتیک و فسفریک در زنجیره های کوتاه و بلند اسید های چرب مورد استفاده قرار می گیرند.
•    رنگدانه ها و مواد معطر : قابلیت سازگاری بالای سیلیس با مواد دیگر امکان دارو رسانی دقیق را فراهم می نماید، این موجب بهبود اشتها و رنگ غذای حیوانات می شود.
•    پودر های آب پنیر و جایگزین کننده های شیر : با جذب چربی های اضافی و عمل بعنوان ماده  anti_caking  در پودر های نهایی ، سیلیس ما نقش مهمی در بهبود فرایند پذیری همچون روان بودن آن را در پودر های شیر اجرا می نماید. در فرایند خشک سازی ، محصولات ما بطور قابل توجهی ساختمان کیکی روی اسپری را کاهش می دهد و این اطمینان را میدهد که محصول نهایی در انبار پایدار بماند.

 


خبرنامه ماهیانه

 شبکه خود را در این قسمت ثبت نمایید:

تماس با ما