ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار.

ایجاد یک حساب کاربری

پر کردن فیلدهایی که با ستاره (*) نشانه گذاری شده ضروری است.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *
  • شرکت صنایع نانو سیلیس ایساتیس کار خود را از سال1391 به منظور تولید سیلیس آمرف سنتزی (SAS)آغاز نموده است.
  • محصولات صنایع نانو سیلیس ایساتیس را فقط با این آرم و نشان بشناسید

پودر نانو سیلیس

پودر نانو سیلیس


موارد کاربرد
1) اجراي بتن در سواحل دریا ، اسکله ها
و پلها
2) ساخت بتن هاي با مقاومت بالا
3)ساخت بتن سدها ، کانالها ، تونلها ،
مخازن و منابع آب
4)کف سازي و نما سازي
5) ساخت بتن هاي در معرض خوردگی
قیمت محصول:
تماس با آقای اسلامی 09139679126


مشخصات فنی محصول
محلول نانویی سیلیس شامل  دي اکسید سیلیس (SiO2) است که اندازه ذرات آن در ابعاد نانو متر می باشد.  محلول نانو سیلیس متشکل از ذراتی هستند که گلوله شکل با قطر کمتر از 100 nmیا به صورت ذرات خشک پودر یا به صورت معلق در مایع محلول قابل انتشار می باشند ، که مایع آن معمول ترین نوع محلول نانو سیلیس معلق کاربرد هاي چند منظوره مانند خاصیت ضد سایش ،ضد حریق، ضد انعکاس سطوح از خود نشان مید هد.
آزمایشات نشان داده اند که واکنش محلول نانو سیلیس  ( Colloidal silica )  با هیدرواکسید کلسیم در مقایسه با میکرو سیلیکا بسیار سریع تر انجام گرفته و مقدار بسیار کم این مواد همان تأثیرپوزولانی مقدار بسیار بالاي میکروسیلیکا را در سنین اولیه دارا می باشد. این خاصیت ماده ، بدلیل ریزبودن ذرات محلول نانو سیلیس معلق می باشد. هیچ جاي تعجب نیست که ذرات میکروسیلیکا نوعاً داراي سطح مخصوص N2   شامل 15-25 m2g میباشد در صورتی که ذرات محلول نانو سیلیس m2g 180- می باشند. تحقیقات کاربردي انجام شده شامل کاربرد نتایج نانو سیلیس به شکل محلول آن در گروت می باشد آزمایشات خواص ریولوژي فرمول گروت در مقایسه با گروت میکروسیلیکا، هیچ جدا شدگی و آب اندازي از خود نشان نداده و نیز مقاومت فشاري 28 روزه بیش از155 mpa  را بدست میدهد.
اضافه کردن نانوذرات سیلیکا به ملات سیمان باعث بهبود مقاومت فشاري و خمشی ملات نسبت به ملات معمولی گردیده است. در این طرح خصوصیات نانوذرات سیلیکا با مشخصات مندرج در جدول زیر در سیمان استفاده شده اند. و در ضمن به ملات سیمان ماده پراکننده ذرات نانو و حباب زدا براي کاهش حبابهاي هوا در داخل بتن اضافه می شود که مقاومت خمشی و فشاري ملات سیمان با افزودن نانوذرات سیلیکا بیشتر از مقاومت  ملات سیمان معمولی است. در صورتیکه با افزایش نسبت نانوذرات سیلیکا مقاومت فشاري 28 روزه افزایش می یابد. و اینکه نانوذرات بعنوان یک ماده پرکننده حفره هاي سیمان را پر می کنند و به مانندفوم سیلیکا مقاومت بتن را افزایش می دهند.


خبرنامه ماهیانه

 شبکه خود را در این قسمت ثبت نمایید:

تماس با ما